نیازمندی‌‌های‌‌ فست فود رستوران کافی شاپ  قنادی
نیازمندی‌‌های‌‌ فست فود رستوران کافی شاپ  قنادی

با راهنمای آگهی ویکی فود بیشتر آشنا شوید

معرفی راهنمای آگهی ویکی فود

راهنمای آگهی ویکی فود یک آگهی نامه  است و با هدف درج نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌های استخدام خرید، فروش ملزومات فست فود رستوران کافی شاپ قنادی آغاز به کار کرد.

چرا درج آگهی در راهنمای آگهی ویکی فود؟

تخصصی بودن فضا و امکانات راهنمای آگهی ویکی فود و دسترسی آسان، نه تنها برای مخاطبان آن از جذابیت خاصی برخوردار بوده بلکه موجب احساس اعتماد بیشتر و امکان مقایسه راحت تر خواهد بود و همچنین توسعه گسترده آن در بین فعالان این صنف، همگی میتواند امکان بازاریابی هدفمند، موثر و در عین حال بسیارکم هزینه را برای صاحبان آگهی ایجاد نماید.​

هدف و رسالت

اجرای نیازمندیهای تخصصی با هدف توسعه معاملات و رونق هر چه بیشتر بازار فست فود رستوران کافی شاپ و قنادی از طریق ایجاد فرصتهای بازاریابی و اطلاع رسانی گسترده و ارزان قیمت بنا شده است، لذا حمایت از فعالان این صنعت مخصوصاً تولیدکنندگان داخلی رسالت اصلی ما می‌باشد.

مجری و صاحب امتیاز

اجرا و پشتیبانی راهنمای آگهی ویکی فود می‌باشد. در راهنمای آگهی ویکی فود کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

با ما در تماس باشید.

با معرفی راهنمای آگهی ویکی فود به همکاران خود در رونق هرچه بیشتر بازار سهیم باشید. همچنین خواهشمندیم با درج نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان ما را در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات هرچه بهتر یاری فرمایید.